Home Čištění interiérů aut

Čištění interiérů aut

Mít po technické stránce v pořádku automobil je základ. Ovšem nezapomínejte ani na čištění interiéru. Nejenže bude auto vypadat jako nové, ale vytvoříte v něm zdravější prostředí. Vyčistíme vám interiér vozu moderní technologií.

Mnoho lidí v autě tráví hodně svého času. Zamýšleli jste se někdy nad tím, jaké klima ve voze máte? Obvykle se spíše soustředíme na technické stránky vozu, ale nepodceňujte ani jeho interiér. Pečujete o jeho čistotu. 

Běžnou údržbu si s největší pravděpodobností zajišťujete sami. Automobil vysajete (nejlépe výkonným vysavačem), umyjete skla, utřete prach, vyklepete koberečky atd. Ovšem alespoň jednou za čas je vhodné přistoupit k hloubkovému čištění interiérů aut. My se toho rádi ujmeme. Pro tuto činnost používáme nejmodernější technologie. Čistíme interiéry horkou suchou párou a k dispozici máme i další tepovací a čistící stroje. Váš vůz bude čistý nejen na pohled. Zbavíme vás rovněž hlubokých nečistot a mikrobů, které nejsou vidět.

A samozřejmě vám „nablýskáme“ i exteriér vozidla. Bude vaší vizitkou, kterou se rádi pochlubíte. Jezděte v čistém voze. My vám zaručíme nejen čistotu „na oko“, ale skutečně hygienický prostor, v němž se vy, vaše děti další i spolujezdci budete cítit dobře.

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav