Home Diagnostika vozidla

Diagnostika vozidla

„Co tomu autu je?“ Rozsvítila se vám na přístrojové desce jedna z kontrolek signalizující poruchu, nebo máte potíže, které poukazují na to, že s vašim vozem není vše v pořádku? Mnohé nám napoví diagnostika vozidla.

Vykazuje vaše auto neobvyklé jízdní vlastnosti? Rozsvítila se vám na palubní desce kontrolka značící závadu na autě? V některých případech tušíte, co vašemu vozu je, jindy nemáte ponětí. Každopádně je to znamení, že by vaše další cesta autem měla vést do autoservisu, a to dříve, než se porucha zhorší.

Dnešní automobily jsou už obvykle vybavené elektronickými řídícími jednotkami s mnoha funkcemi. Mimo jiné mají paměť závad, která nám právě díky diagnostice vozidla pomůže odhalit, kde je potíž. Má však i další využití. Její pomocí provedeme základní nastavení jednotek, zkontrolujeme funkčnost jednotlivých členů elektronických systémů, upravíme data v paměti jednotek atd.

A jak je na tom váš vůz? Máte pocit, že je něco v nepořádku, nebo vás dokonce o tom informuje kontrolka? Přijeďte k nám. Díky diagnostice vozidla rychle odhalíme problém a pustíme se do jeho nápravy.

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav