Home Novinky Dámy, v našem autoservisu jste vítané

Dámy, v našem autoservisu jste vítané

Dámy, v našem autoservisu jste vítané

Dávno jsou pryč doby, kdy jsme za volanty mohli vidět převážně muže. Dnes je pro většinu žen řidičský průkaz naprostou samozřejmostí.

Neplatí ani to, že by za volantem byly bezradné, či dokonce pohromou pro své okolí. Samozřejmě se takové najdou, ale to platí u obou pohlaví stejně, na základě toho není na místě nějaké zobecňování v neprospěch řidiček. Přesto se v mnohých autoservisech dámám dává najevo, že do „světa motoristů“ prostě nepatří. Máte podobné zkušenosti? Najděte si autoservis, který je k ženám přívětivý. U nás jste a budete vítáni.

Autoservis, ve kterém se ženy budou cítit dobře

Mnohé ženy se za volantem cítí jako ryby ve vodě a nejenže jsou výbornými řidičkami, ale o svůj vůz se i aktivně zajímají a jeho technické záležitosti pro ně nejsou španělskou vesnicí. Jiné třeba volantem až tak nevládnou a neví o svém autě téměř nic. Je to velmi individuální. Ať už však patříte do jakékoliv skupiny řidiček, nebo jste „něco mezi tím“, možná nerada chodíte do autoservisu, protože se v něm necítíte dobře a nelíbí se vám, jak s vámi odborníci komunikují.
Někteří automechanici, ale i pracovníci jiných firem, kteří dříve byli zvyklí jednat především s „mužskými“ zákazníky, dávají jasně najevo svou převahu a to, že nepředpokládají, že byste vůbec nějaké znalosti o autě mohla mít. Jednají s ženami s despektem, případně jako s malým dítětem, kterému nemá smysl cokoliv vysvětlovat. Je logické, že se pak na takovém místě cítíte nepatřičně a možná se i obáváte, aby si „netroufli“ vás nějakým způsobem ošidit. 
Zvažujete, že raději příště do autoservisu pošlete manžela, přítele či jiného muže? Rozhodně to nedělejte. Raději vyhledejte moderní autoservis, který je přívětivý k ženám. 
U nás jste vítané a podle toho se chováme. Nebudeme s vámi automaticky jednat jako s někým, kdo o autech vůbec nic neví. A i kdyby tomu tak bylo, nemusíte se bát, vše vám vysvětlíme na příkladech a zjednodušíme na úroveň, na které to pro vás bude uchopitelné. 
Na cokoliv se nás zeptejte, byť máte obavu, jestli nejde o něco úplně triviálního. Vše vám ochotně a srozumitelně vysvětlíme. Od toho tu jsme. Rozumíme své práci, stejně jako vy té své. Každý jsme profesionálem v jiném oboru a to ctíme. 
Přijeďte do autoservisu, kde si vás coby zákaznic skutečně váží, přijeďte k nám.


Komentář