Home O nás

O firmě Autoservis Bělohlav

Již mnoho nově příchozích nás přesvědčovalo, že jim „odborníci“ řekli, že „to nejde opravit“ a musí být vyměněno za nové. V Autoservisu Bělohlav neznáme „nejde“ – vše jde. Můžete se spolehnout, že váš problém vyřešíme nejlépe, jak jen může být. Neboť ke každému automobilu přistupujeme v našem servisu, jako kdyby váš automobil byl náš vlastní.

Jsme spolehlivý Autoservis u Mladé Boleslavi

Hledáte-li spolehlivý autoservis ve všech směrech, špičkovou nadstandardní diagnostiku, provozní výměny a opravy, pneuservis, … vyzkoušejte Autoservis Bělohlav a posuďte sami, jak budete spokojeni – nechce se vám utrácet za telefon a ZDARMA se chcete dozvědět, kde asi bude háček? Vyplňte nezávazně náš formulář a my vám ochotně zavoláme a vše potřebné zjistíme a navrhneme nejlepší řešení.

 

Díky dlouholetým zkušenostem identifikujeme všechny závady vašeho vozu

Za asistence léta střádaných zkušeností a nejmodernějších zařízení jsme schopni identifikovat každý menší zádrhel či větší závadu vašeho automobilu a napravit ji. Zamíříte-li do Autoservisu Bělohlav, nebudete se cítit jako v běžném autoservise – budete jako doma. A proto nesvěřujte nikdy svou chloubu do rukou někoho cizího. Pro tyto případy je tu pro vás více než standardní autoservis – stoprocentně se můžete spolehnout na Autoservis Bělohlav v Čisté 150 u Mladé Boleslavi.

Zákazníci našeho Autoservisu jsou pro nás rodinou

Pokud i vaši blízcí shání spolehlivého partnera, který se postará o bezproblémový chod jejich automobilu, doporučte jim Autoservis Bělohlav. Děkujeme vám.

Michal a Jiří Bělohlavovi

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav