Home Opravy karosérií

Opravy karosérií

Opravy karosérií jsou jednou z činností, kterým se v našem autoservisu pravidelně věnujeme. Zákazníci k nám přijíždí po různě velkých automobilových nehodách, ale škody způsobují i kroupy a další příčiny. Dochází tak k promáčklinám, důlkům, škrábancům, prasklinám (především na nárazníku či blatníku) atd. 

Karosérie je možné opravovat různými technologiemi. Záleží na mnoha faktorech. Seznámíme vás s jednotlivými možnostmi a doporučíme vám tu nejlepší pro vás. I v tomto směru dochází k vývoji a my se mu plně přizpůsobujeme. Oblíbená je moderní technologie PDR. Jde o opravu důlků a promáčklin na karosérií. Výhodou je, že nedochází k porušení původní barvy ani laku. Nesnižuje se tak hodnota vozidla, oprava je rychlá a navíc ještě výrazně ušetříte. 

A jaké vady na kráse má karosérie vašeho automobilu? Pomačkalo vám ji krupobití, máte prasklé nárazníky, či vám zkorodovaly blatníky? Samozřejmě každým poškozením vůz ztrácí na hodnotě. Pojďme se však pustit do opravy karosérie takovým způsobem, aby byla ztráta co nejmenší.

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav