Home Opravy motorů

Opravy motorů

Motor je hlavní součástí auta - jeho srdcem, o které je třeba pečovat. I tak se vám samozřejmě může stát, že to začne v motoru pískat, rachotit, sníží se jeho výkon...zkrátka, že se váš vůz začne chovat nestandardně, což vás donutí k návštěvě autoservisu.
Najděte si cestu k nám. S opravou motorů máme bohaté zkušenosti. Nejdříve se podíváme, kde vlastně problém vězí, najdeme vadu, sdělíme vám ji. Seznámíme vás s možnostmi řešení a společně vybereme ideální variantu opravy. Je nutné provést generální opravu motoru? Zvládneme to.

Poradíme si i s dalšími poruchami motoru. Přehřívá se nebo naopak neohřívá vůbec? Na vině může být prasklý blok motoru, vadný termostat či jiná příčina.

Pokud včas neměníte řemen, a to hlavní i rozvodový, může dojít k fatální kolizi motoru, kdy se střetne píst s ventily a dochází k tzv. „potkanému“ motoru. Servisní intervaly na výměnu rozvodů jsou u jednotlivých automobilek, ale i typů motorů různé. Nechte si nejpozději každých 100 tisíc kilometrů překontrolovat stav rozvodů a řemenů, ať předejdete zbytečné investici.

Potíží může být celá řada. Jedno mají však společné – popereme se s nimi, ať už jde o generální opravy, opravy hlav motorů, opravy bloků či jiné opravy.

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav