Home Opravy převodovek

Opravy převodovek

Má už váš vůz hodně naježděno? S narůstajícím opotřebením se mohou projevit (mimo jiné) poruchy převodovky. Víte o tom, že 90% všech poruch převodovek (manuálních i automatických) je z důvodu zanedbané výměny olejové náplně? Někdy jde o postupující problém, jindy dojde k náhlému poškození. 

Chcete tomuto předejít? Zeptejte se na správný interval výměny oleje ve vaší převodovce, většina převodovek má interval na výměnu oleje mezi 60 – 100 tisíci kilometry (Kolik máte najeto vy bez výměny?). Není správný čas na návštěvu servisu?

Mezi typické poruchy převodovky patří opotřebení ložisek, synchronizační spojky či řadicí vidlice, vylomení zubů kol převodovky, netěsnosti atd. Na „zádrhel“ vás upozorní zasekávání řazení, nepřesné řazení či cukání u automatických převodovek, vyskakování rychlosti, špatná synchronizace, ale i další potíže.

I vy máte podezření na poruchu převodovky, nebo ji chcete zkontrolovat diagnostikou a sledovat postupně narůstající opotřebení? Vydejte se k nám. Bohaté zkušenosti máme s mechanickými i automatickými převodovkami různých konstrukcí - DSG, tiptronic atd. 

Zhodnotíme stav vozidla, najdeme závadu, provedeme opravu převodovky a udržujeme váš vůz v dobrém technickém stavu. Zajistíme vám nejen opravu automatické či mechanické převodovky, ale i další servis, díky němuž budete mít jistotu, že je váš vůz v pořádku.

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav