Home Opravy výfuků

Opravy výfuků

Výfuky, stejně tak jako ostatní díly na automobilu, mají svou životnost a jednoho dne zkrátka přestanou fungovat tak, jak mají, nejčastěji kvůli únavě materiálu - zrezavění či dírám. Pokud propásnete správný okamžik, může vám výfuk odpadnout, nebo jej za sebou potáhnete. Nemusíte se obávat, že byste problém nezaznamenali. Upozorní vás na něj nadměrný hluk během jízdy.

Pohráváte si s myšlenkou, že si na hluk v proděravěném výfuku zvyknete a opravu odložíte nebo že ten zvuk je vlastně „cool a celkem sportovní“?
Není to dobrý nápad. Tato potíž má negativní vliv na výkon motoru i spotřebu. Navíc výfukové plyny se dostanou i do kabiny vozu či mohou způsobit vznícení vozu. Proto danou situaci nepodceňujte a vydejte se do našeho autoservisu.

Provádíme opravy výfuků různými opravnými metodami. Účinnější je provést rovnou výměnu výfuku, případně jeho části. Spotřeba vozu se opět sníží, takže se investice do nové součástky vyplatí.

Potřebujete opravu či výměnu výfuku, nebo si nejste jisti, jestli hluk, případně nižší výkon či vyšší spotřeba souvisí s tímto problémem? U nás na to přijdeme a navrhneme vám nejlepší řešení pro váš vůz.

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav