Home Seřízení geometrie

Seřízení geometrie

Jízda autem s poškozenou geometrií kol nejen vůz poškozuje, ale také ohrožuje vaši bezpečnost. Větší „výkyvy“ poznáte, ale v pořádku nejsou ani ty menší. Potřebujete zkontrolovat či seřídit geometrii kol? Obraťte se na nás.

Projeli jste hlubokým výmolem? Stali jste se účastníky automobilové nehody, byť malé? Narazili jste kolem na překážku? Vaše auto se hůře ovládá? Zjistili jste nadměrné či nerovnoměrné opotřebení pneumatik? Tyto, ale i další, případy jsou důvodem nechat si zkontrolovat geometrii kol.

Nejste si jisti, jestli došlo k porušení správné geometrie kol? Pusťte na rovném úseku silnice na chvíli volant a sledujte směr jízdy. Stáčí-li se na auto na některou stranu, je geometrie poškozená.

Ovšem i když žádné potíže nezaznamenáte, navštivte náš autoservis za účelem kontroly a seřízení geometrie kol alespoň jednou do roka. Pro tuto činnost používáme moderní technologii, která rychle zhodnotí aktuální stav. Jen když budete mít seřízenou geometrii kol, můžete jezdit ekonomicky, ale i bezpečně.

 

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav