Home Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Víte, že díky tzv. evropské blokové výjimce nemusíte jezdit s novým vozem do autorizovaného servisu? S námi budete mít jistotu profesionálního a po všech stránkách kvalitního záručního i pozáručního servisu se zodpovědným osobním přístupem majitele.  U nás o záruku nepřicházíte, servisujeme velké množství vozů již od prvních kilometrů.

Nezanedbávejte u nového auta pravidelný servis. Jen tak se budete moci na své auto plně spolehnout. Chcete-li ušetřit, vyhledejte služby nezávislého opravce. Nemusíte se bát, že byste přišli o záruku, nepůjde-li o autorizovaný servis. Díky tzv. blokové výjimce si můžete vybrat, komu své auto svěříte. 

My provádíme širokou škálu služeb záručního a pozáručního servisu. Při pravidelných servisních prohlídkách kontrolujeme stav motoru a podvozku, rezavění kovových částí, geometrii náprav a podvozků a provádíme celkovou kontrolu vozidla. S případnými nedostatky vás seznámíme a opravíme je. Samozřejmostí je také běžná údržba vozu, která zahrnuje výměnu oleje, filtru a provozních kapalin, seřízení a kontrolu brzd, případně další úkony, které předepisuje výrobce vozu. 

Věnujte náležitou pozornost pravidelným servisním prohlídkám. Budete jezdit bezpečně a prodloužíte životnost svého automobilu. Navíc případné problémy budou odhaleny včas a díky tomu budou náklady na jejich odstranění nižší. 

Potřebujete pomoci s opravou
či servisem automobilu?

Zeptejte se na další informace nebo nás oslovte
s konkrétní poptávkou a domluvíme se na dalším postupu.

 

Michal Bělohlav

Jiří Bělohlav